KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13714374
nr 1371 4374
Margaretha Roos-Frantz, "Drömslottet". Signerad. Olja på duk, 73x60 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 11 januari 2021
kl 20:07:57
100 kr
150 kr
200 kr
600 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)